Danışmanlık

 

YÖNETİM SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI

Teknoloji sürekli gelişiyor, iletişim kanalları hızla artıyor, dünya hızla küçülüyor ve rekabet çetinleşiyor. Bu gelişmelerin paralelinde insanların / kuruluşların beklentileri de sürekli artıyor. İnsanlar / kuruluşlar ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmette hep daha iyisini talep ediyorlar;   daha kaliteli, daha fonksiyonlu, daha hatasız, daha kısa sürede, daha yenilikçi  vb. Ve insanlar / kuruluşlar beklentilerini yükseltirken, aynı zamanda da daha az ücret ödemek istiyorlar.

Kuruluşlar, insanların (müşterilerinin) artan bu beklentilerini karşılamaya (etkinlik) çalışırken aynı zamanda da yaşamlarını sürdürebilecek bir kar elde etmek için kaynaklarını rasyonel kullanmaya (verimlilik) çaba harcıyorlar. Bu çabaların organize ve sistematik olabilmesi için de kuruluşlarına yönetim sistemleri (Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Yalın Üretim Sistemi gibi) kuruyorlar.

 

TSC alanında uygulama deneyimine sahip uzman kadrosu ile size yönetim sistemi kurma / geliştirme konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor.


Danışmanlık alanlarımız;


* ISO 9001: 2015 - Kalite Yönetim Sistemi

* IATF 16949: 2016 - Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemi

* ISO 14001: 2015 - Çevre Yönetim Sistemi

* ISO 45001: 2018 - İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

* ISO 22000 : 2005 - Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

* Yalın Üretim Sistemi