Seminer

Biz yıllarca oluşturduğumuz bilgilerimizi deneyimlerimizle birleştirerek ve sürekli güncelleyerek size, özgün, güncel ve nitelikli seminer olarak sunuyoruz.

TSC SEMİNERLERİ DİĞER KURULUŞLARININ SEMİNERLERİNDEN FARKLIDIR.
Bu farklılıklar ; Seminerler sadece teorik değil, iş hayatının içinden gelen pratik uygulamalarla zenginleştirilmiştir.
Seminerler sanayide uygulamış ve olumlu geri bildirimler almıştır.
Seminer notları sadece düz yazılar ile değil, resim, şekil, video vb görsel materyallerle zenginleştirilmiştir.
Seminer sonunda konunun uygulanması için destek dokümanlar (kaynaklar, formlar vb) verilmektedir.
Seminer ücreti oldukça rekabetçidir. 
Seminer günleri ve saatleri esnektir. Hafta sonu gece gündüz, birkaç güne yayılmış vb. 

Teknoloji sürekli gelişiyor, iletişim kanalları hızla artıyor ve dünya hızla küçülüyor. Bu gelişmelerin paralelinde insanların / kuruluşların beklentileri de sürekli artıyor. İnsanlar / kuruluşlar ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmette hep daha iyisini talep ediyorlar; daha kaliteli, daha fonksiyonlu, daha hatasız, daha kısa sürede, daha yenilikçi. Ve insanlar / kuruluşlar beklentilerini yükseltirken, aynı zamanda da daha az ücret ödemek istiyorlar.Kuruluşlar, insanların (müşterilerinin) artan bu beklentilerini karşılamaya (etkinlik) çalışırken aynı zamanda da yaşamlarını sürdürebilecek bir kar elde etmek için kaynaklarını rasyonel kullanmaya (verimlilik) çaba harcıyorlar. Bu çabaların organize ve sistematik olabilmesi için de kuruluşlarına yönetim sistemleri (Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, Yalın Üretim Sistemi gibi) kuruyorlar. Kuruluşlar personel temininde; mesleki bilgi, yabancı dil, bilgisayar bilgisi gibi nitelikleri artık temel nitelik kabul ediyor ve daha fazla nitelik bekliyorlar.Talep ettikleri niteliklerin başında ise yönetim sistemleri konusundaki yetkinlik gelmektedir. Ve bu yetkinliğe sahip kişiler işe başvururken diğer kişilere göre daha avantajlı duruma geçiyorlar.

Biz sizin için düzenlediğimiz sertifika programları ile size bu yetkinliği sağlama / artırma olanağı sağlıyoruz.Düzenlediğimiz seminerler, içerikleri ve iletişim bilgilerini bu dokümanımızda bulabilir, temsilcilerimizle iletişim kurarak seminer tarihlerini ve katılım koşullarını öğrenebilirsiniz.


Serbay CEYLAN
Genel Müdür Yardımcısı

serbay.ceylan@tsc.com.tr

Seminerlerimize ve içeriklerine  www.tscakademi.com sitemizden ulaşabilirsiniz.